Costa Cruises - Plavby.net
Březen roku 1948 se pro lodní přepravní společnost Costa Cruises, stal zlomovým dnem. V tento pro lodní společnost Costa Cruises odstartovala svůj vzestup v lodní dopravě tím, že zavedla linku z Janova do Buenos Aires.
Na tu dobu moderní, komfortní loď společnosti Costa Cruises se jménem ANNA C, loď, která měla ve všech kajutách zavedenou klimatizaci, odstartovala úspěšnou éru zkvalitňování lodní výbavy, kdy prvořadým kritériem bylo bezpečí a pohodlí cestujících. Plavby do Buenos Aires byly pro lodní společnost Costa Cruises počátkem inovací lodní flotily, byla počátkem rozšiřování plavebních cest, hledání nových destinací a také zvyšování oblíbenosti značky Costa Cruises, značky, která je zaštítěná nám všem známým Made in Italy.
Na palubě lodí Costa Cruises naleznete všechno nej, co vám může nabídnout země, která je sama značkou kvality, krásy a také prestiže. Lodní nábytek a zařízení jsou vyrobeny také v Itálii a italský vkus , nádheru a šarm cítit z každé maličkosti, která je součástí vybavení lodí značky Costa Cruises. Tisíce italských společností spolupracovalo na vybavení těchto nádherných lodí Costa Cruises.
Italský styl je cítit kamkoli na lodi Costa Cruises jdete. Umělecká díla, mozaiky, lustry, svícny, koberce, vše barevně a citlivě umělecky sladěné. Naleznete zde butiky známých firem jako jsou Armani , Gucci, Prada a Ferragamo.
Při plavbě na lodích Costa Cruises se budete těšit na každodenní návštěvu restaurací, na proslavenou italskou kuchyni a na známe italské ingredience, které dodávají italské kuchyni světový věhlas.
Panenský olivový olej, italské těstoviny, servírované v bronzových mísách, a světoznámá značka pravé italské kávy Lavanza, prvotřídní italská vína, speciální značky dělané pro společnost Costa Cruises - tento kulinářský zážitek vás čeká, při všech plavbách na lodích lodní společnosti Costa Cruises. Naleznete zde skutečně to nejlepší z italské středomořské kuchyně.
Lodní společnost Costa Cruises vás dopraví po moři, kam budete chtít, a nejenom to, posádka lodí Costa Cruises , která během plavby odpovědně a s italským šarmem vychází vstříc všem vašim přáním posune vaše vnímání navštívených míst do bodu, od kterého se do nich zamilujete. Zamilujete si ty nádherné destinace, které prostřednictvím lodní společnosti Costa Cruises navštívíte. Costa Cruises exkurze na nejnádhernější místa světa, jsou připravené do nejmenších detailů. Costa Cruises vám nabízí celkem více než 2000 exkurzí, ze kterých si můžete vybrat. Tyto exkurze Costa Cruises jsou šité na míru a uspokojí i ty nejnáročnější cestovatele.
Na lodích Costa Cruises si můžete vybrat ze široké nabídky exkurzí.
Oblíbené jsou tyto druhy exkurzí : Kulturní exkurze Costa Cruises, panoramatické exkurze Costa Cruises autobusem, nákupní exkurze Costa Cruises, sportovní exkurze Costa Cruises, Eco exkurze Costa Cruises, dražší exkurze Costa Cruises na přání, jen s řidičem s průvodkyní a exkurze Costa Cruises kulinářské, s výběrem restaurací pomocí známého kulinářského průvodce MICHELIN GUIDE.

Jak na lodích Costa Cruises, tak na exkurzích Costa Cruises, je o všechno perfektně postaráno, vše je řešeno a připraveno do nejmenších detailů. Když jste se již stali návštěvníky a cestujícími lodí Costa Cruises, váš zážitek z pobytu na lodích Costa Cruises musí předčit vaše očekávání a také se to ve skutečnosti stane. Mile vás to překvapí a také přesvědčí o tom, že na uskutečněnou plavbu nikdy nezapomenete. Pocity z tohoto intenzivního cestovatelského zážitku, vás budou vzrušovat, kdykoli si na něj vzpomenete, a ty stejné pocity vás budou provázet ještě dlouhou dobu po tom, co se z tohoto snu vrátíte do reality. Vzpomínky na krásné a nezapomenutelné chvíle strávené na lodi Costa Cruises ovlivní i vaše příští rozhodnutí ve výběru další dovolené a vy se budete rádi opětovně na plavby lodní společnosti Costa Cruises vracet stejně, jako 700 000 členů Costa Cruises Clubu, kteří , absolvovali svoji první a nezapomenutelnou plavbu, možná na stejné lodi ze které jste se vrátili, nebo ze které se vrátíte po ukončení plavby vy.

TOPlist