MSC Cruises - Plavby.net
JSTE NA TÉ SPRÁVNÉ STRÁNCE. Jste ne stránce, která se zabývá plavbami lodní společnosti MSC Cruises. Lodní společnosti, která neprovozuje plavby na mnoha lodích, ale právě to je největší devizou této lodní společnosti MSC Cruises. Proto se lodní společnost MSC Cruises může zaměřit na kvalitu služeb, jak obsluhujícího personálu, tak italského středomořského jídla a pití. Tato italská kuchyně nadchne každého gurmána a vysoký standard servírování, kterým na vás zapůsobí skoro umělecky načinčaná jídla, vás nutí ke konzumaci, i když si myslíte, že to již nezvládnete. Bohaté snídaně, švédské stoly, dostatek všeho na co si jen pomyslíte, to je na lodích společnosti MSC Cruises považováno za standard, řídí se ním všechny lodě společnosti MSC Cruises.
Po této bohaté snídani pokračujete stejně bohatou a pestrou svačinou, podávanou v bufetu, pak se již duševně připravujete na oběd. Ten je podáván v restauraci. Kuchaři lodní společnosti MSC Cruises vám připravili jídla o osmi chodech a tato jídla jsou pastvou pro oči. Jsou to umělecká díla mistrů kuchařů, skutečných mistrů oceněných společností MICHELIN. Nechcete do jídelny nebo bufetu? Nechte si všechny tyto skvosty italské kuchyně naservírovat ve vašem pokoji. Pak to vše pokračuje ve stejném tempu dál odpolední svačinou, velkolepou večeří ve společenském oblečení a tento gurmánský maratón je zakončen půlnočním rautem. Proč tak pozdě? Na lodi je tolik zábavy, že to v normálních hodinách nemůžete stihnout. Je to jedna velká atrakce, jeden velký dlouho trvající mejdan, který začal vašim vstupem na loď MSC Cruises, mejdan, na kterém se podílejí všechny vaše smysly, na kterém uspokojíte nejenom váš apetit, ale i vaše umělecké cítění, navštěvujete divadla, kina, kabarety. Chcete shodit co jste nabrali? Na lodích MSC Cruises se pamatuje na všechno. Je vám k dispozici fines studio, nebo si chcete zahrát golf? Nebo tenis? Prosím, vše je pro vás připraveno. Chcete relaxovat? Chcete si dát thajskou masáž, zaplavat si, nebo navštívit saunu, solárium, odpočinout si ve vířivce? Na lodích MSC Cruises si můžete splnit všechna přání. O děti je postaráno na animačních programech, protože dovolená na lodích MSC Cruises je brána jako rodinná dovolená a vše je tomu také přizpůsobeno. Italové, kteří mají moc rádi své potomstvo, nezapomněli na to, aby měli děti u sebe a přitom měli čas sami pro sebe. Zatímco si děti hrají vy máte k dispozici bary, casíno, tanečný parket. Pokusíte se dohnat všechno, na co jste doma již léta neměli čas a snad ani peníze. Všechna tato zábava na lodích MSC Cruises je all inclusive, kromě žetonů v místním casinu. A pak ty nádherná rána, kdy se probudíte do nového slunného dne, nemusíte do práce a nepospícháte na snídani. Jste líní vstát, hotelová služba vám je k dispozici a za chvíli máte snídani u vás na stole….
Pokud máte balkón, snídáte na balkóně a vychutnáváte si nejen nádherné ráno, ale každý den jiný pohled, který vám skýtá panoráma nového nepoznaného přístavu. Tyto chvíle se vám vrývají do paměti. Nasáváte každý okamžik tohoto nádherného dobrodružství , dobrodružství na lodi MSC Cruises. Po snídani vás čeká každý den nový přístav, nový den, nové zážitky. Pak se vracíte na loď, Zaplavete si v bazénu, abyste se osvěžili, odpočinete si na lehátku a přemýšlíte o plánech na další přibližující se večer. Tak se to opakuje a posloupnost zábavy a vzrušení si řídíte sami podle vaší nálady. Všechno se vám vrývá do paměti, máte spousty fotek a zážitků, které byste nezískali ani za mnoho dovolených strávených v klasických hotelových střediscích na souši. Blíží se konec vaší plavby a vy jste stoprocentně přesvědčeni, že to není naposled.. Vracíte se do šedi všedních dnů, ale vzpomínky a váš filmový materiál vám ještě mnohokrát zpříjemní chvíle a zlepší náladu, ale vaši přátelé vás budou podezřívat, že jste to všechno trochu nadsadili, ale vy víte své. Cítíte,že jste podlehli kouzlu plaveb, jako my všichni před vámi. Není to vaše poslední plavba na lodi MSC Cruises. Čeká na vás ještě mnoho nepoznaných tras….
TOPlist