Princess Cruises - Plavby.net

Princess Cruises

Princess Cruises je renomovaná značka lodní společnosti, která provozuje okružní plavby a je jednou z deseti lodních společností, provozovaných Carnival Corporation. Okružní plavby lodní společnosti Princess Cruisess tvoří kolem 19% ze všech příjmů Carnival Corporation. Společnost Princess Cruises proslavil oblíbený televizní seriál The Love Boat vysílaný v létech 1977 - 1986, který se odehrával na lodích Island Pincess a Pacific Princess. Tyto lodě byly postaveny v roce 1971 v Nordseewerke, jako vlajkové lodě společnosti Princess Cruises. V honosném prostředí těchto nových, nádherných lodí, se kromě krásné okružní plavby Karibikem a po oceánu a nezapomenutelných tropických nocích, odehrávaly příběhy nových přátelství a romantických lásek. Rozvedený Jim Kennedy, bývalý velitel amerických námořních sil, se stane velitelem slavné výletní lodi. Okružní plavby na této lodi končí vždy po týdnu a tak se posádka setkává s novými pasažéry a stává se součástí jejich příběhů. Okružní plavby po Karibiku na lodích Princess se po odvysílání tohoto seriálu staly velice populární.
Lodní společnost v květnu 2013 spustí na vodu novou loď Royal Princess, která se stane vlajkovou lodí pro okružní plavby společnosti Princess Cruises. Stejnojmenná loď Royal Princess byla spuštěna na vodu v roce 1984.Tato vlajková loď, po absolvování poslední okružní plavby, opustila flotilu Princess Cruises v květnu 2011. Byla to největší výletní loď desetiletí, postavená ve Velké Británii a jedna z prvních, ne-li první loď bez vnitřních kabin.
Okružní plavby Aljaška.
V roce 1986, Princess Cruises koupila společnost Tour Alaska, která provozovala výlety na aljašské železnici. Základnou pro činnost Tour Alaska je v Anchorage na Aljašce. Princess Tours je název „scenic tours“ po železnici, na které jezdí vyhlídkový vlak s deseti dlouhými, luxusními vozy z Anchorage, kolem Mount McKinley, národním parkem Denali až do Fairbanks. Ve dne jedete vlakem se skleněnou vyhlídkovou kopulí a večer se ubytujete v aljašských srubech. O zavazadla se vám postará ochotný personál. Během jízdy se vám naskytne možnost obdivovat majestátnost Mount McKinley a nádheru aljašské přírody. V národním parku absolvujete okružní jízdu vyhlídkovým autobusem, uvidíte medvědy i smečky vlků, můžete se proletět hydroplánem, vyrýžovat si skutečné zlato a zarybařit si v řece, kde kolem vás plave tisíce lososů. Zkušený průvodce vás doprovodí a případně svou zbraní ochrání, když si zblízka fotíte obrovské medvědy. Z tohoto programu jsou všichni cestovatelé nadšeni. Program pro vaše poučení i rozptýlení je dokonale, profesionálně a zajímavě zorganizován.
Princess Cruises, jako jediná lodní společnost vám kromě okružní plavby Aljaška může nabídnout tuto jedinečnou podívanou, tento nezapomenutelný zážitek.
Teď se vrátíme k tomu, co je napsáno na našich stránkách Princess Criuises pod sekcí okružní plavby Aljaška:“ Zůstává už jenom málo civilizací neposkvrněných míst a Aljaška je jedním z nich. Je to místo hor, ledovců, divoké zvěře, vodopádů, křišťálových řek. Je to místo, kde prostor není měřen v kilometrech, ale v horizontu nekonečna.“


TOPlist