Island, Golden, Coral, Star Princess - Voyage of the Glaciers (Southbound) - Plavby.net

Island, Golden, Coral, Star Princess - Voyage of the Glaciers (Southbound)

Princess Cruises

Přístav vyplutí: Anchorage (USA)
Odplutí: 12.5.2018
Délka plavby: 8 dní

Cena za osobu od 20 900 Kč
strava: plná penze
doprava: vlastní
 • Aljaška

Trasa plavby

DenPřístav / programPřiplutíOdplutí
1. den Anchorage (Whittier), Alaska-20:30
2. den Hubbard Glacier, Alaska (Scenic Cruising)15:0020:00
3. den Glacier Bay National Park, Alaska (Scenic Cruising)9:1519:30
4. den Skagway , Alaska5:3020:30
5. den Juneau , Alaska6:3016:00
6. den Ketchikan , Alaska9:3018:00
7. den Na moři--
8. den Vancouver , British Columbia7:30-

Cena zahrnuje

 • ubytování na lodi s plnou penzí
 • veškerý kulturní a sportovní program na lodi
 • přístup do místních zábavných zařízení a používání vybavení (diskotéky, tělocvična, bazén, sauna, ručníky u bazénu, vířivky, knihovna atd.)
 • některé nápoje (voda, káva a čaj)
 • přístavní poplatky a taxy
 • organizovaný program pro děti

Cena nezahrnuje

 • leteckou dopravu a transfery
 • fakultativní výlety na pevnině
 • nadstandardní služby (lázeňské procedury, masáže, kadeřnické služby, prádelní služby, telekomunikační služby)
 • nápoje (alkoholické a nealkoholické, které nejsou zahrnuty v ceně zájezdu)
 • cestovní pojištění¨
 • příplatek za ubytování pouze jedné osoby ve dvoulůžkové kajutě (aktuální cena na vyžádání)

Doprava

Letenky si můžete rezervovat na našem webu www.aas.cz

Slevy

 • 3./4. osoba v kajutě (aktuální cena na vyžádání)
 • 3./4. dítě v kajutě se dvěma dospělými (aktuální cena na vyžádání)
Zůstává už jenom málo civilizací neposkvrněných míst a Aljaška je jedním z nich. Je to místo hor, ledovců, divoké zvěře, vodopádů, křišťálových řek. Je to místo, kde prostor není měřen v kilometrech, ale v horizontu nekonečna. Historická města Skagway, nebo Ketchikan dodávají místu zvláštní atmosféru.

Island Princess

PRINCESS CRUISES je renomovaná značka lodní společnosti, která provozuje okružní plavby po celém světě a je jednou z deseti lodních společností, provozovaných Carnival Corporation. Společnost Princess Cruises proslavil oblíbený televizní seriál The Love Boat vysílaný v létech 1977 - 1986, který se odehrával na lodích Island Pincess a Pacific Princess. V honosném prostředí těchto nových, nádherných lodí, se kromě krásné okružní plavby Karibikem a po oceánu a nezapomenutelných tropických nocích, odehrávaly příběhy nových přátelství a romantických lásek. Rozvedený Jim Kennedy, bývalý velitel amerických námořních sil, se stane velitelem slavné výletní lodi. Okružní plavby na této lodi končí vždy po týdnu a tak se posádka setkává s novými pasažéry a stává se součástí jejich příběhů. Okružní plavby po Karibiku na lodích Princess se po odvysílání tohoto seriálu staly velice populární a v podstatě se zasloužily
o zpopularizování okružních plaveb, které jsou dnes už běžným způsobem dovolené.
Plavba na jedné z největších luxusních lodí patřících Princess Cruises. Ze severní Ameriky do Karibiku a zpátky. Cestu začnete a skončíte v moderním HOUSTONU v Texasu, po cestě budete obdivovat malé přístavy, historická městečka a místa na ostrovech, kudy prošla historie různých koloniálních mocností, nádherné písečné pláže, bezcelní obchody s bezpočtem pokušení, jak utratit peníze. Budete mít možnost prozkoumat ostrov ROATAN v Hondurasu, město BELIZE a ostrov COZUMEL v Mexiku, na výletech organizovaných Princess Cruises, anebo si tam vypůjčíte malé auto, případně kabrio, skůtr nebo v poslední době
velmi populární elektrickou dvojkolku Segway, to vše zkombinované s luxusem na lodi, kam se vždy večer vrátíte jako domů.
Strávíte nezapomenutelné chvíle – poznáte nové přátele, získáte zážitky na celý život. Na každé lodi se setkáte se špičkovým servisem, celodenní stravování podle Vašeho výběru a v době, jež Vám vyhovuje. Během dne, kdy jste na moři, jsou je pro Vás připraveny bohatý program na palubě lodi, můžete strávit čas u bazénu, v jacuzzi nebo fitcentru, na sportovní palubě, večer pak na Vás čeká divadelní a kabaretní představení, promítání nejnovějších filmů v „Kině pod hvězdami“, živá hudba k poslechu i k tanci, bary, diskotéka. Pro ty, kteří chtějí trochu pokoušet štěstěnu, je k dispozici kasíno, dále mnoho butiků a různých obchodů, vše za velmi zajímavé ceny, nižší než kdekoliv na pevnině. Snídaně a obědy jsou podávány formou špičkového bufetu, večeře servírované nebo opět formou luxusního bufetu. (V restauracích se servírovaným menu, se může účtovat příplatek) V ceně jsou zahrnuty nápoje k jídlu: voda, čaj, káva a ledový čaj, k snídani džusy. U bazénu je možnost ochutnat výbornou pizzu, dát si zmrzlinu apod,
PŘEJEME VÁM ŠŤASTNOU CESTU ! Vydejte se na „Dovolenou snů na luxusní lodi, kde kvalita poskytovaných služeb vysoce převyšuje cenu“
(TourOperátor: Princess Cruises)

Ubytování

Lodní společnost: Princess Cruises
Rok spuštění na vodu: 2003
Renovace: 2010
Délka:294m
Šířka:32 m
Výtlak: 113 000 BRT
Rychlost: 22 uzlů
Počet palub pro cestující: 12
Kapacita: 1 974 pasažérů
Počet členů posádky: 900 osob 

Island Princess je vybavena 987 kajutami ze kterých je 108 vnitřních a 727 s balkonem nebo apartmá. Pro vozíčkáře je zde připraveno 20 kajut různých kategorií. Všechny kajuty jsou vybaveny koupelnou s vysoušečem vlasů a WC dále klimatizací satelitní televizí, minibarem, telefonem a trezorem.
Vaší z zábavu na lodi Island Princess zpříjemní tři bazény, pět vířivek, diskotéka, bary s tanečním parketem, kasino a hrací automaty, internetová kavárna, knihovna, karetní místnost, obchody, divadelní sál, velkoplošná obrazovka nad bazénem, umělecká galerie s aukcí uměleckých předmětů, vzdělávací kurzy ScholarShop@Sea.
Na své si přijdou i příznivci sportu. Pro ně je tu připraveno multifunkční sportovní hřiště, fitness centrum, dráha pro jogging, sportovní kurzy (za příplatek), shuffleboard, golfový simulátor a Putting Green, minigolf, velké šachy na horní palubě
Pro rodiny s dětmi je loď Island Princess vybavena dětskými kluby pro tři věkové kategorie, dále videohernou, vnitřní i venkovní hernou, Teenager Lounge pro starší děti, a dětským bazénkem.
Pro milovníky odpočinku a relaxace je zde lázeňský areál Lotus spa s místnostmi pro masáže, aromaterapií, akupunkturou, saunou, bazénkem a soláriem. Klidová zóna „Sanctuary“ pro dospělé na horní palubě.
Další služby z oblasti péče o tělo: kosmetika, manikúra, pedikúra, kadeřník.

Stravování

Loď Island Princes nabízí včetně dvou hlavních jídelen a bufetů (Horizon Court) sedm dalších restaurací, pizzerií. S příplatkem pak známé italské restaurace Sabatini´ nebo Steakhaus Bayou. Pro milovníky sladkých pamlsků Island Princess nabízí zmrzlinový bar a cukrárnu Patisserie. Mezi oblíbené patří také devět různých tematicky zaměřených barů včetně Explorers Lounge, Churchill Lounge.

Voyage of the Glaciers (Southbound)
TOPlist