MSC Poesia - Plavba kolem Itálie z Benátek do Janova - Plavby.net

MSC Poesia - Plavba kolem Itálie z Benátek do Janova

JOHOHO v.o.s.

Přístav vyplutí: V odpoledních a večerních hodinách...
Odplutí: 23.10.2021
Délka plavby: 8 dní

Cena za osobu od 13 790 Kč
21 690 KčSleva 36%
strava: plná penze
doprava: autokarem

Trasa plavby

DenPřístav / programPřiplutíOdplutí
1. den V odpoledních a večerních hodinách odjezd autobusem z ČR
2. den BenátkyV ranních hodinách příjezd do přístavu, během dopoledne nalodění. Během odpoledne úvodní schůzka, bezpečnostní nácvik a vyplutí. Po příjezdu je možnost individuální prohlídky města. Benátky jsou velmi významným historickým městem, vybudovaným na laguně, dnes chráněným UNESCO. K nejvýznamnějším památkám patří Dóžecí palác, katedrála sv. Marka sousedící se stejnojmenným náměstím a slavný most Rialto přes Canale Grande-16:30
3. den Kotor13:0018:00
4. den Korfu08:0018:00
5. den na moři--
6. den Civitavecchia Tento přístav se nachází zhruba 70 km severozápadně od Říma a je výchozím bodem pro návštěvu této italské metropole. Řím, kam obvykle směřuje většina cestujících z výletních lodí nám nabízí nepřeberný soubor historických pamětihodností, včetně církevního státu Vatikánu, nacházejícího se zcela na území města. Také ale z přístavu je možné podniknout výlety do historických etruských měst Tarquinie a Tuscanie. V neposlední řadě i prohlídka města Civitavecchia je velmi zajímavá.08:0018:00
7. den Janov , Itálie, vylodění. Odjezd do ČR.09:00-
8. den V noci či ráno příjezd do ČR

Termíny plavby

říjen 2021
23.10. - 30.10.2021 8 dní 13 790 Kč

Ceník 23.10. - 30.10.2021

Cena za 1 osobu při obsazenosti kajuty 2 osobami.
Vnitřní kajuta kategorie BELLA
13 790 Kč
Vnitřní kajuta kategorie FANTASTICA
14 490 Kč
Kajuta s oknem kategorie BELLA
15 590 Kč
Kajuta s oknem kategorie FANTASTICA
16 390 Kč
Kajuta s balkónem kategorie BELLA
17 190 Kč
Kajuta s balkónem kategorie FANTASTICA
17 990 Kč
Kajuta s balkónem kategorie AUREA - all inclusive
28 590 Kč
Suite kategore AUREA - all inclusive s privátní vířivkou
31 190 Kč
Junior/dítě 12+
8 990 Kč
Dítě 2-11 let
8 990 Kč
Batole do 2 let
8 990 Kč
dosp. osoba na přistýlce - cena od (v závislosti na kategorii):
13 790 Kč
Zobrazené ceny plaveb jsou pouze orientační, neustále se mění. Aktuální cena bude určena v okamžiku nezávazné rezervace

Cena zahrnuje

 • přístavní poplatky
 • noviny s denním programem
 • dětský a mládežnický klub pro děti a dospívající mládež od 2 do 17 let pod dohledem kvalifikovaného personálu během dne i večer
 • volný přístup a využití všech prostor lodi: otevřených palub, bazénů s lehátky, vířivek, plážových osušek, salónů, nočních klubů, knihovny, fitness centra, kasina, diskoték atd
 • animační program
 • kajutového stewarda a každodenní úklid kajuty
 • portýrské služby při nalodění/vylodění
 • servírované večeře i luxusní bufet
 • plnou penzi během celé plavby, nealkoholické nápoje k snídani, voda, čaj a překapávaná káva z nápojových automatů 24 hod denně
 • odpovídající počet nocí ve zvolené kajutě v optimální knihovací třídě
 • služby českého delegáta (delegát nefunguje jako průvodce v destinacích ani jako tlumočník na výletech)
 • doprava autokarem z ČR do přístavu a zpět

Cena nezahrnuje

 • jiné služby
 • telefonní a internetové spojení
 • víza a vstupní povolení, jsou-li potřeba
 • kadeřnický salon, lázeňské a jiné služby
 • servisní poplatky ( 10 EUR/osoba od 12 let za noc, dítě 3 - 11 let 5 EUR/noc)
 • fakultativní výlety
 • příplatek za kajuty vyšší kategorie
 • cestovní pojištění - možno dokoupit za příplatek
 • nákupy v obchodech a restauracích
 • alko a nealko nápoje zakoupené restauraci, na barech a v minibaru

Doprava

Odjezd autobusu z Brna a Prahy v odpoledních a večerních hodinách. Doprava je již kalkulována v ceně zájezdu.

MSC Poesia

Trasa plavby:

Benátky (Itálie) - Kotor (Černá hora) - Korfu (Řecko) - Civitavecchia (Řím) (Itálie) -
- Janov


Specifikace:

Vyzkoušejte okružní plavbu na lodi MSC Poesia! Naše plavba se koná v termínu říjnového volna, je zajištěna autobusová doprava v ceně a na plavbě bude i český delegát. Těšit se můžete na úchvatné vyplutí, kdy vám budou Benátky doslova ležet u nohou a dále pak několik krásných středomořských destinací.


Informace o plavbě:

 • Ceny jsou kalkulovány ve dvojlůžkové kajutě, při obsazenosti alespoň dvěma plně platícími osobami. Kategorie kajut, jejich ceny a dostupnost je nutné vždy ověřit. Vyhrazujeme si právo změny zde uváděných cen.
 • Cena za dítě (věk do dovršených 18 let v první den plavby) se počítá při ubytování spolu se dvěma dospělými osobami v kajutě. Dětské ceny zájezdu se mohou lišit dle věkových kategorií a je nutné je ověřit předem v CK. Těhotné ženy po 24. týdnu těhotenství se zájezdu zúčastnit nemohou. Totéž platí obvykle i pro děti mladší 6 měsíců.
 • Ubytování 3.a 4. osoby není dostupné ve všech kajutách. Jejich počet je omezený a prodávají se pouze po potvrzení. Kalkulaci ověříme a zpracujeme po obdržení poptávky. Vždy je ale nutné uvést jména, příjmení a data narození všech cestujících, telefonní spojení a adresu.
 • Na vyžádání dodáme informace o předplacení speciálních cenově zvýhodněných balíčků, např. nápojové, wellness, all inclusive a podobně.
 • Informace o výletech a exkurzích – ceny, délka trvání, náročnost a bližší popis dodáme na vyžádání.
 • Některé akce a výlety pořádané lodní společností mohou být hodně frekventované, proto je vhodné je rezervovat ihned první den po nalodění přímo na palubě.
 • Výlety lodní společnosti jsou poskytovány s průvodcem nejčastěji v angličtině, s kompletním vybavením pro absolvování všech aktivit a dle délky výletu i s občerstvením. Český delegát nefunguje jako průvodce v destinacích ani jako tlumočník na výletech.
 • Měnou na lodi je EUR. Je však možno platit i mezinárodními platebními kartami.

Důležitá upozornění, rozhodně si je přečtěte !!!:

 • Vstup na loď i na pevninu je možný pouze s cestovním pasem, platným nejméně 6 měsíců po ukončení plavby !!!
 • Důrazně doporučujeme všem klientům, aby si uzavřeli cestovní pojištění.!!! Za příplatek zprostředkujeme jak cestovní pojištění tak pojištění storna. Některé lodní společnosti mohou vyžadovat povinné cestovní pojištění.
 • Hosté musí být první den na palubě nejpozději tři hodiny před odplutím lodě. Transfery mezi letištěm, hotelem a přístavem, jsou-li zajišťovány lodní společností, jsou naplánované odpovídajícím způsobem.
 • Je odpovědností každého, aby dodržoval instrukce a dorazil včas k transferům či k nalodění. Za všechny následné škody způsobené v důsledku nedodržení pokynů nenese zodpovědnost ani lodní společnost ani cestovní kancelář.
 • Vylodění bývá 1-2 hodiny po připlutí do přístavu.
 • Návrat na loď je vždy nejpozději 1 hodinu před vyplutím!!!
(TourOperátor: JOHOHO v.o.s.)

Ubytování

Ubytování je možné v několika kategoriích kajut různých velikostních a cenových kategorií. Všechny kajuty jsou vybaveny koupelnou, WC, klimatizací, televizí, minibarem, fénem, trezorem. Postele jsou dvě spojené do jedné manželské postele, ale je možné požádat kajutového stewarda, aby lůžka oddělil na dvě samostatné postele. Lůžka pro třetí a čtvrtou osobu, jsou-li v kajutách k dispozici, jsou řešena sklápěcími palandami nebo rozkládacím sofa. Každá osoba včetně malých dětí musí mít své vlastní lůžko. Pokojová služba je k dispozici celý den. Úklid kajut je zajišťován 2x denně.

Lodní vybavení a služby v ceně:
vstup do barů a salónků, bazénů, jacuzzi, použití lehátek, plážových ručníků, sportovního vybavení, návštěva, fitness, divadla, tanečních a zábavních pořadů, lodní magazín, který je denně doručován do kajut.

Placené služby:
kadeřnické, kosmetické, welness a spa, telefon a internet, čistírna, prádelna, jídlo á la carte ve speciálních restauracích a donáška do kajuty. Na lodi jsou casina, bary, diskotéky, kavárny, shopy, sportovní areály.


Kategorie BELLA:

pohodlně vybavené kajuty, velký výběr restaurací, samoobslužná restaurace otevřená 20 hodin denně, zábavní program na nejvyšší úrovni, rozlehlé paluby s bazény a prostory na slunění, moderní fitness centrum a další sportovní zařízení, sbírání bodů v rámci MSC Voyagers klubu.

Kategorie FANTASTICA:

všechny služby z kategorie BELLA, výběr z nejlepších kajut na vyšších palubách (včetně super-rodinných kajut, pokud jsou k dispozici), donáška snídaně do kajuty a objednávek přes pokojový servis zdarma, přednost při rezervaci večerního stolování v hlavní restauraci, 50% sleva na fitness kurzy a osobního trenéra (s podmínkou dostupnosti),

Kategorie AUREA:

všechny služby z kategorie BELLA a FANTASTICA, all inclusive nápojový balíček EASY pro všechny pasažéry v kajutě, lázeňský balíček (vstup do wellness a spa – sauny a vířivky, balijská masáž pro dospělé 30 min dle vlastní volby, solárium 10 min.), vstup na exkluzivní sluneční palubu, uvítací koktejl, deluxe kabiny nebo apartmá v prestižní lokaci, župan a pantofle, přednostní nalodění, flexibilní doba stolování, samostatné místo v hlavní restauraci

Stravování

Nejméně 5x denně. Snídaně, obědy i večeře formou špičkového bufetu nebo servírované v restauraci.

Řím (7)
TOPlist