MSC Seaview - Norské fjordy v červenci s delegátem - Plavby.net

MSC Seaview - Norské fjordy v červenci s delegátem

MSC Crociere S.A.

Přístav vyplutí: Kiel (Německo)
Odplutí: 3.7.2021
Délka plavby: 8 dní

Cena za osobu od 23 990 Kč
strava: plná penze
doprava: vlastní

Trasa plavby

DenPřístav / programPřiplutíOdplutí
1. den Kiel, Německo. Nalodění a vyplutí v odpoledních hodinách-19:00
2. den Kodaň , Dánsko:
Doporučované výlety a info: to nejlepší z Kodaně: socha Malé mořské víly, starý přístav Nyhavn, zábavní park Tivoli se stoletou tradicí, královský hrad Christiansborg, výlet po mostě Öresund spojujícím Dánsko se Švédskem do vesnice Dragør s krásným, dobře zachovalým starým městem s tradičními okrově zbarvenými domy, prohlídka zámku Rosenborg, včetně exkluzívních královských apartmánů a korunovačních klenotů, panorama tour okolo zámku Amalienborg - sídla královské rodiny
09:0018:00
3. den Na moři--
4. den Hellesylt -Geiranger, Norsko:
Doporučované výlety a info: výlet do údolí Geirangerfjordu a vyhlídka na hoře Dalsnibba - jedna z nejkrásnějších turistických destinací celého Norska. Po serpentinách silnice Eagle Road exkurze na horskou farmu Herdal s ochutnávkou místních výrobků, zastávka u vodopádu Sedm sester, vyjížďka člunem po Geirangerfjordu pro vášnivé fotografy, zábavná tour na kajacích okolo pobřeží Geirangerfjordu
07:0019:00
5. den Alesund, Norsko:
Doporučované výlety a info: výlet do secesního centra města Alesund Art Nuveau - Více než 400 domů navrhlo 50 norských architektů, silně inspirovaných mezinárodním vlivem secese a národního romantizmu. Muzeum norské pobřežní kultury Sunnmøre. Vyhlídka Fjellstua na hoře Aksla. Výlet na ostrovy Giske a Godoya.
07:0017:00
6. den Flaam Norsko:
Doporučované výlety a info: výprava do nádherné norské krajiny až do Gudvangenu. Cesta dále pokračuje úzkým údolím do Stalheimu, kde si můžete vychutnat některé z nejlepších výhledů v celém Norsku s krátkou přestávkou na kávu a zákusek. V údolí vesnice Undredal je příležitost na úžasné fotoúlovky. Výlet podél fjordu do vesnice Aurland - přes nejdelší tunel na světě - do Laerdaul. Stará vesnice se skládá z mnoha památkově chráněných budov z 18. století. Laerdal je známý pro jeho lov lososů, Po silnici Snow Road projedete krajinou věčného sněhu ve vysokých horách. Nejvyšší bod výletu je 1.309 metrů nad mořem. Návštěva středověkého Borgundu - roubený kostel vyrobený ze dřeva. Výlet k vodopádům Twindefossen a do bílé jeskyně s okouzlujícími jezírky. Dobrodružný výlet vlakem skrz údolí Flam, podél nejkrásnějších vodopádů až do vesnice Voss. Výletní lodí skrz Aurlandfjord a Nærøyfjorden. Během cesty budete míjet některé z nejkrásnějších a nejdivočejších části Sognefjordu či strmé zasněžené vrcholky hor, divoké vodopády a bujnou vegetaci. Zábavný výlet na nafukovacím člunu přes fjordy do pivovaru. Østerbø Mountain Lodge - hotelová vyhlídka uprostřed divoké přírody.
08:0018:00
7. den Na moři--
8. den Kiel, Německo09:00-

Cena zahrnuje

 • služby českého delegáta (delegát nefunguje jako průvodce v destinacích ani jako tlumočník na výletech)
 • odpovídající počet nocí ve zvolené kajutě v optimální knihovací třídě
 • plnou penzi během celé plavby, nealkoholické nápoje k snídani, voda, čaj a překapávaná káva z nápojových automatů 24 hod denně
 • servírované večeře i luxusní bufet
 • portýrské služby při nalodění/vylodění
 • kajutového stewarda a každodenní úklid kajuty
 • animační program
 • volný přístup a využití všech prostor lodi: otevřených palub, bazénů s lehátky, vířivek, plážových osušek, salónů, nočních klubů, knihovny, fitness centra, kasina, diskoték atd
 • dětský a mládežnický klub pro děti a dospívající mládež od 2 do 17 let pod dohledem kvalifikovaného personálu během dne i večer
 • noviny s denním programem
 • přístavní poplatky

Cena nezahrnuje

 • doprava - rádi zajistíme za příplatek dopravu z ČR a SR nebo praking v přístavu
 • alko a nealko nápoje zakoupené restauraci, na barech a v minibaru
 • nákupy v obchodech a restauracích
 • cestovní pojištění - možno dokoupit za příplatek
 • příplatek za kajuty vyšší kategorie
 • fakultativní výlety
 • servisní poplatky ( 10 EUR/osoba od 12 let za noc, dítě 3 - 11 let 5 EUR/noc)
 • kadeřnický salon, lázeňské a jiné služby
 • víza a vstupní povolení, jsou-li potřeba
 • telefonní a internetové spojení
 • jiné služby

Doprava

Na vyžádání pomůžeme zajistit parking, popřípadě jinou dopravu..

MSC Seaview

Trasa plavby:

Kiel (Německo) - Kodaň (Dánsko) - Hellesylt/Geiranger (Norsko) -Alesund (Norsko) - Flaam (Norsko) - Kiel


Specifikace:

jedna z nejnovějších loď flotily MSC se službami českého delegáta a samozřejmě úžasná severská příroda. Překrásná týdenní plavba do monumentální krajiny norských fjordú, země vikingských ság a bájných trollů. Jedná se o jednu z nejhezčích akcí. Uvidíte stříbrné vodopády padající do hlubokých údolí fjordů, sevřených strmými horskými velikány, ledovce i typické skandinávské domky a rybí trhy. Severská plavba uprostřed léta na luxusní lodi MSC Seaview má rozhodně co nabídnout....


Informace o plavbě:

 • Ceny jsou kalkulovány ve dvojlůžkové kajutě, při obsazenosti alespoň dvěma plně platícími osobami. Kategorie kajut, jejich ceny a dostupnost je nutné vždy ověřit. Vyhrazujeme si právo změny zde uváděných cen.
 • Cena za dítě (věk do dovršených 18 let v první den plavby) se počítá při ubytování spolu se dvěma dospělými osobami v kajutě. Dětské ceny zájezdu se mohou lišit dle věkových kategorií a je nutné je ověřit předem v CK. Těhotné ženy po 24. týdnu těhotenství se zájezdu zúčastnit nemohou. Totéž platí obvykle i pro děti mladší 6 měsíců.
 • Ubytování 3.a 4. osoby není dostupné ve všech kajutách. Jejich počet je omezený a prodávají se pouze po potvrzení. Kalkulaci ověříme a zpracujeme po obdržení poptávky. Vždy je ale nutné uvést jména, příjmení a data narození všech cestujících, telefonní spojení a adresu.
 • Na vyžádání dodáme informace o předplacení speciálních cenově zvýhodněných balíčků, např. nápojové, wellness, all inclusive a podobně.
 • Informace o výletech a exkurzích – ceny, délka trvání, náročnost a bližší popis dodáme na vyžádání.
 • Některé akce a výlety pořádané lodní společností mohou být hodně frekventované, proto je vhodné je rezervovat ihned první den po nalodění přímo na palubě.
 • Výlety lodní společnosti jsou poskytovány s průvodcem nejčastěji v angličtině, s kompletním vybavením pro absolvování všech aktivit a dle délky výletu i s občerstvením. Český delegát nefunguje jako průvodce v destinacích ani jako tlumočník na výletech.
 • Měnou na lodi je EUR. Je však možno platit i mezinárodními platebními kartami.

Důležitá upozornění, rozhodně si je přečtěte !!!:

 • Vstup na loď i na pevninu je možný pouze s cestovním pasem, platným nejméně 6 měsíců po ukončení plavby !!!
 • Důrazně doporučujeme všem klientům, aby si uzavřeli cestovní pojištění. Za příplatek zprostředkujeme jak cestovní pojištění tak pojištění storna. Některé lodní společnosti mohou vyžadovat povinné cestovní pojištění.
 • Hosté musí být první den na palubě nejpozději tři hodiny před odplutím lodě. Transfery mezi letištěm, hotelem a přístavem, jsou-li zajišťovány lodní společností, jsou naplánované odpovídajícím způsobem.
 • Je odpovědností každého, aby dodržoval instrukce a dorazil včas k transferům či k nalodění. Za všechny následné škody způsobené v důsledku nedodržení pokynů nenese zodpovědnost ani lodní společnost ani cestovní kancelář.
 • Vylodění bývá 1-2 hodiny po připlutí do přístavu.
 • Návrat na loď je vždy nejpozději 1 hodinu před vyplutím!!!
(TourOperátor: MSC Crociere S.A.)

Ubytování

Ubytování je možné v několika kategoriích kajut různých velikostních a cenových kategorií. Všechny kajuty jsou vybaveny koupelnou, WC, klimatizací, televizí, minibarem, fénem, trezorem. Postele jsou dvě spojené do jedné manželské postele, ale je možné požádat kajutového stewarda, aby lůžka oddělil na dvě samostatné postele. Lůžka pro třetí a čtvrtou osobu, jsou-li v kajutách k dispozici, jsou řešena sklápěcími palandami nebo rozkládacím sofa. Každá osoba včetně malých dětí musí mít své vlastní lůžko. Pokojová služba je k dispozici celý den. Úklid kajut je zajišťován 2x denně.

Lodní vybavení a služby v ceně:
vstup do barů a salónků, bazénů, jacuzzi, použití lehátek, plážových ručníků, sportovního vybavení, návštěva, fitness, divadla, tanečních a zábavních pořadů, lodní magazín, který je denně doručován do kajut.

Placené služby:
kadeřnické, kosmetické, welness a spa, telefon a internet, čistírna, prádelna, jídlo á la carte ve speciálních restauracích a donáška do kajuty. Na lodi jsou casina, bary, diskotéky, kavárny, shopy, sportovní areály.


Kategorie BELLA:

pohodlně vybavené kajuty, velký výběr restaurací, samoobslužná restaurace otevřená 20 hodin denně, zábavní program na nejvyšší úrovni, rozlehlé paluby s bazény a prostory na slunění, moderní fitness centrum a další sportovní zařízení, sbírání bodů v rámci MSC Voyagers klubu.

Kategorie FANTASTICA:

všechny služby z kategorie BELLA, výběr z nejlepších kajut na vyšších palubách (včetně super-rodinných kajut, pokud jsou k dispozici), donáška snídaně do kajuty a objednávek přes pokojový servis zdarma, přednost při rezervaci večerního stolování v hlavní restauraci, 50% sleva na fitness kurzy a osobního trenéra (s podmínkou dostupnosti),

Kategorie AUREA:

všechny služby z kategorie BELLA a FANTASTICA, all inclusive nápojový balíček EASY pro všechny pasažéry v kajutě, lázeňský balíček (vstup do wellness a spa – sauny a vířivky, balijská masáž pro dospělé 30 min dle vlastní volby, solárium 10 min.), vstup na exkluzivní sluneční palubu, uvítací koktejl, deluxe kabiny nebo apartmá v prestižní lokaci, župan a pantofle, přednostní nalodění, flexibilní doba stolování, samostatné místo v hlavní restauraci

Kategorie MSC YACHT CLUB:

Tato kategorie je k dispozici pouze na velkých lodích tříd Fantasia, Meraviglia a Seaside a je určena pro náročné klienty, kteří chtějí využívat exkluzivní služby a luxusní standard. Cena již zahrnuje služby z kategorie FANTASTICA a navíc: ubytování v luxusních prostorných apartmá s mramorovou koupelnou; ergonomické matrace, výběr polštáře a luxusní ložní prádlo; velký televizor; minibar; all inclusive program, obědy a večeře v klubové gourmet restauraci s možností výběru stolování; nápoje (nealkoholické, víno, pivo, destiláty); volný přístup do salonu Top Sail Lounge s nabídkou nápojů, drobného občerstvení a dezertů; volný přístup do lázeňského areálu Aurea Spa; přednostní nalodění a donáška zavazadel; služby concierge

Stravování

Nejméně 5x denně. Snídaně, obědy i večeře formou špičkového bufetu nebo servírované v restauraci.

geiranger (3)
TOPlist